XXVII Finał WOŚP na Krytej Pływalni w Sierpcu

W niedzielę 13 stycznia br. Kryta Pływalnia w Sierpcu po raz kolejny grała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia wszyscy odwiedzający sierpecki basen mogli skorzystać z atrakcji programowych jakie przygotowali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, ratownicy WOPR Płock oraz przez samą Krytą Pływalnię w Sierpcu.
W godzinach od 16.oo do 18.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji nauki pływania, których udzielali członkowie Klubu Pływackiego ,,SHARK Sierpc”, a także można było zrobić pamiątkowe podwodne zdjęcie na które chętnych nie brakowało.

Od godziny 16.oo do 18.oo można było skorzystać z bezpłatnych lekcji udzielania pierwszej pomocy na fantomie w formie prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej przygotowanej przez ratowników z WOPR Płock. Ponadto dla wszystkich odwiedzających Kryta Pływalnia zapewniła zabawy w wodzie na dmuchanych kołach ślizgowych, które sprawiły wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

W to niedzielne popołudnie pływalnię odwiedziło 37 osób.
Dochód ze sprzedaży biletów w wysokości 420,00 zł w całości został przekazany na rzecz WOŚP.

Bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim tym, którzy swoją obecnością i przygotowanymi atrakcjami urozmaicili ofertę programową przygotowaną przez Krytą Pływalnię na rzecz XXVII Finału WOŚP.

Do zobaczenia za rok !!!

Podsumował Kierownik Krytej Pływalni Marek Iwiński.