XII Memoriał im. Marka Nowakowskiego

26 kwietnia 2016 roku społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego po raz dwunasty uczciła pamięć o zmarłym nauczycielu wychowania fizycznego panu Marku Nowakowskim.

W XII Memoriale Marka Nowakowskiego w Piłce Nożnej wzięło udział 11 drużyn reprezentujących poszczególne klasy. Pierwszy etap turnieju to gry w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy poszczególnych grup awansowali do rundy finałowej i rozegrali trójmecz. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: miejsce III zajęła kasa II a, miejsce II – klasa III b, a zwyciężyła klasa III c. Drużyna klasy III c zwyciężyła trzeci raz z rzędu, co do tej pory w historii Memoriału jeszcze się nie zdarzyło.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, kibicom za wspaniały doping. Klasie III c gratulujemy sukcesu. Zapraszamy za rok.

LO Sierpc