Wychowankowie PDD na wycieczce w Koninie

Sobota 14.03.2015 r. to dla wychowanków Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie dzień pełen niesamowitych wrażeń spędzony w Centrum Edukacji i Rozrywki Parku Makiet Mikroskala w Koninie.

Mieliśmy okazję obejrzeć ekspozycję makiet o charakterze edukacyjno – rozrywkowym ze scenami przedstawiającymi wydarzenia filmowe, historyczne, przyrodnicze, których jest prawie czterdzieści.

Sami tez mogliśmy spróbować swoich sił przy tworzeniu makiety. Statkiem kosmicznym ” Kapsuła czasu ” udaliśmy się w niezwykłą podróż w wirtualny świat przeszłości. Niezapomniane wrażenie zrobiła na nas projekcja filmu w kinie 6 D . Na własnej skórze mogliśmy doświadczyć, co czują bohaterowie filmu i poczuć jak pada deszcz, jak ” pachnie ” na strychu , poczuć wiatr na twarzy podczas jazdy nad przepaścią. Graliśmy też w gry zręcznościowe i przebieraliśmy się za bohaterów z filmów i gier. Było wspaniale, polecamy wszystkim to miejsce, naprawdę warto.

Nina Gąsiorowska

Galeria wiadomości