WIGILIA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZUTOWIE

W dniu 21 grudnia w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się spotkanie Wigilijne, w którym udział wzięli mieszkańcy, uczestnicy Dziennego Domu Senior +,  pracownicy oraz zaproszeni goście.

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej – Maria Grażyna Topolewska powitała wszystkich i złożyła świąteczno-noworoczne życzenia. Spotkanie otworzyły „Jasełka” w wykonaniu dzieci z kl. O b ze Szkoły Podstawowej w Szczutowie. Po poświęceniu opłatka, oficjalnych przemówieniach oraz życzeniach świątecznych uczestnicy spotkania wzajemnie złożyli sobie życzenia świąteczne oraz podzielili się opłatkiem. Następnie wszyscy wspólnie zasiedli przy wigilijnym stole, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw. Niespodziewanie dla wszystkich, Mieszkańców Domu odwiedził Święty Mikołaj, który wraz z pomocnicami rozdawał prezenty.