Wielkanocna zbiórka żywności w Sierpcu – 16-17 marca 2018 rok

Podziel się sercem na Wielkanoc” pod tym hasłem odbyła się w dniach 16-17 marca 2018r Ogólnopolska Akcja – Wielkanocna Zbiórki Żywności organizowana przez Bank Żywności w Płocku.

W piątek od godz. 9:00, w sobotę od 9:00 przy oznakowanych koszach czekali wolontariusze ubrani w charakterystyczne pomarańczowe koszulki. Każdy kupujący mógł przekazać na rzecz potrzebujących osób jeden lub kilka produktów o długim terminie ważności : cukier, makaron, mąka, konserwy, olej oraz słodycze dla najmłodszych.

Akcja zbiórki żywności jako ważny i rozpoznawalny element życia społecznego nie miałaby miejsca w Sierpcu gdyby nie ogromne zaangażowanie Koordynatorów zbiórki: pana Wojciecha Rychtera – wicestarosty Powiatu Sierpeckiego, pani Katarzyny Wiśniewskiej, pani Anny Chmielewicz. Pomoc stanowili: pani Małgorzata Korpolińska, pani Edyta Paciuszkiewicz, pan Witold Prątnicki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w akcję. Dziękujemy dyrekcji, kierownikom, pracownikom sieci handlowych sklepu Biedronka ul Płocka,  Biedronka ul Braci Tułodzieckich, Gram przy ul Jana Pawła II,  Netto przy ul Konstytucji 3-go Maja oraz Lidla przy ul Płockiej za umożliwienie zorganizowania zbiórki na terenie naszego miasta.
Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wsparli akcję wypełniając kosze produktami.

Wolonatriusze