Warsztaty dla przedsiębiorców pt. „Marka osobista, czyli sztuka osiągania sukcesów w biznesie”

W środę 23 stycznia br. Płocki Park Przemysłowo Technologiczny był gospodarzem warsztatów dla przedsiębiorców pt. „Marka osobista, czyli sztuka osiągania sukcesów w biznesie”, który prowadziła Pani Grażyna Białopiotrowicz. Podczas warsztatów Starosta Sierpecki Mariusz Turalski miał okazję rozmawiać z członkami Zarządu PPPT – Panem Prezesem Zbigniewem Bednarskim, Panią wice Prezes Elżbietą Gąsiorowską oraz pełnomocnikiem Zarządu PPPT d/s „Start uppów” Panem Tomaszem Wysockim o współpracy Płockiego Parku Przemysłowo – Technologicznego z Powiatem Sierpeckim na płaszczyźnie inwestycyjnej i oświatowej.

Już na pierwszym spotkaniu udało się uzgodnić udział najlepszych 15 uczniów z sierpeckich szkół średnich w lutowych warsztatach tematycznych organizowanych przez PPPT. Bardzo dziękuję Zarządowi PPPT oraz Panu Tomaszowi Wysockiemu za życzliwość. Liczę na dalszą owocną współpracę.