Targi Oświatowe – Powiat Sierpecki otwarty na młodzież

28 marca 2019 r. w naszym Liceum odbyły się Targi Oświatowe – Powiat Sierpecki otwarty na młodzież, podczas których została zaprezentowana bogata oferta edukacyjna dla uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz klas III szkół gimnazjalnych.

Zaproszonych gości oraz licznie zgromadzonych uczniów wraz z dyrektorami i nauczycielami, przywitała pani Ewa Jancewicz – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystego otwarcia Targów Oświatowych dokonał pan Mariusz Turalski – Starosta Sierpecki. Swą obecnością zaszczycili nas również: pan Jarosław Ocicki – Wicestarosta Sierpecki, pani Małgorzata Korpolińska – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, pan Andrzej Cześnik – Członek Zarządu, pan Piotr Tyndorf – dyrektor ZS nr 1, pani Monika Kędzierska – wicedyrektor ZS nr 2.

Młodzież mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 1 im. Gen. Jose’ de San Martin, Zespołu Szkół nr 2 im. Zygmunta Wolskiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego.

Ponadto uczniowie i nauczyciele LO poprowadzili warsztaty z origami, pokaz pierwszej pomocy, potyczki językowe, pokazy chemiczne, quiz mitologiczny, humanistyczne koło fortuny, prezentację geograficzną. Pan Krzysztof Miedziński i pan Tomasz Wysocki, z którymi nasze Liceum rozpoczyna współpracę, przeprowadzili warsztaty prawne, trening kompetencji zawodowych, warsztaty z robotyki. Nie zabrakło też zabaw integracyjnych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas, wspaniałą atmosferę i świetną zabawę 🙂

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: losierpc@losierpc.edu.pl.