Przebudowa mostu w m. Piastowo w ciągu drogi powiatowej

Trwa przebudowa mostu nr JNI 31001097 w m. Piastowo w ciągu drogi powiatowej nr 3735W Piaski-Gozdowo wraz z drogami dojazdowymi.

Zakres robót obejmuje m.in.: rozbiórkę elementów żelbetowych wraz z załadunkiem i wywozem, rozbiórkę balustrad stalowych szczeblinkowych, rozbiórkę poboczy gruntowych  na moście i dojazdach,  wykonanie nasypów wraz z formowaniem i zagęszczeniem gruntem z dowozu, przygotowanie i montaż zbrojenia betonu stalą fyk=500MPa, mechaniczne skropienie warstw konstrukcyjnych nieulepszonych emulsją asfaltową, a także wykonanie i montaż barieroporęczy na moście i barier drogowych na dojazdach.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski, ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck. Koszt zadania:  2 193 595,09 zł.

Wszystkich podróżujących tą trasą przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.