Program współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2018- konsultacje

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Sierpeckiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 20 października 2017 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu, przy ul. Świętokrzyskiej 2a.

Tematem spotkania będą konsultacje Programu współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi, osobami prawnymi i innymi jednostkami organizacyjnymi, których cele statutowe obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego na rok 2018 i będą one polegały na wyrażeniu opinii i złożeniu uwag w sprawie będącej przedmiotem konsultacji na bezpośrednim spotkaniu z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

link do aktualnego programu: http://sierpc.starostwo.gov.pl/pliki/stsierpc/projekt_programu_2018.pdf