Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwondo Olimpijskim

W dniu 25.11.2017 r. zawodnicy KS Taekyon uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Taekwondo Olimpijskim.

Zawody były rozgrywane w kategorii dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy startowali jedynie w kategorii młodzików. Turniej miał charakter międzynarodowy z uwagi na start zawodników z Białorusi. 6 osobowa reprezentacja naszego Klubu składała się z 3 dziewczyn: Karolina Gadzińska, Kamila Osiecka i Zuzanna Okońska, oraz 3 chłopców: Konrad Nowicki, Patryk Stachowicz i Antoni Szymański. Patryk i Konrad już od kilku lat startują w zawodach i tym razem także nie zawiedli. Konrad wywalczył medal srebrny w kat. do 45 kg po dwóch wygranych walkach ulegając jedynie w finale. A Patryk zdobył medal brązowy, wygrywając walkę eliminacyjną , przegrywając półfinał i zdecydowanie wygrywając bezpośredni pojedynek o 3 miejsce. Dla pozostałych zawodników był to debiut w rywalizacji w walce sportowej. Najlepiej z pozostałej czwórki spisali się: Zuzanna Okońska i Antoni Szymański. Oboje wywalczyli srebrne medale w swoich kategoriach wagowych.