Finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Miss & Mister Wolontariatu 2018” odbył się 9 listopada w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

Widownia teatru była wypełniona po brzegi. Z 386 zgłoszonych kandydatów do ścisłego finału zakwalifikowało się 30 wolontariuszy. Bank Żywności w Płocku wraz z licznymi sponsorami zorganizował pełną muzyki i tańca piękną galę.

O uczestników zadbali profesjonalni fryzjerzy, makijażyści i wizażyści. Trzy kategorie wiekowe i decyzja 12 osobowego jury przyznające tytuł Najpiękniejszej Wolontariuszki Aleksandrze Kumińskiej uczennicy klasy IV Technikum Ekonomicznego. Ola pracuje od wielu lat w wolontariacie CKiSz i Szkolnym Klubie Wolontariatu. Wkłada w to wiele serca i poświęca dużo czasu. Pierwszą wice miss została Monika Wiśniewska, także uczennica klasy IV Technikum Ekonomicznego. Monika to wulkan energii i tytan pracy. Jest stypendystką Prezesa Rady Ministrów i Fundacji Jana Pawła II „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Obie dziewczyny nie przejdą obojętnie obok potrzebującego pomocy, są piękne, mądre i odpowiedzialne.

Gratulujemy im tytułów i życzymy powodzenia na maturze.

161186_b 161187_b 161214_b 161217_b

 

image_pdfimage_print