Na III Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą” wpłynęły 963 prace plastyczne z 42 placówek z 4 powiatów: warszawskiego, płockiego, rypińskiego i sierpeckiego. 
28 listopada 2017 r komisja konkursowa w składzie: ksiądz dr Tomasz Kadzński, Zofia Kujawa oraz Katarzyna Przybyłowska wyłoniła 118 laureatów.
4 grudnia 2017r. w sali konferencyjnej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu odbyła się gala finałowa, na której laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.
Kategoria I – 3-4 latki
Wyróżnienia :
1) Magdalena Grochulska – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku,
opiekun: p. Małgorzata Ćwiklińska
2) Hanna Czajka – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek,
opiekun: p. Sylwia Uździcka
3) Gabriel Ziemiński – Publiczne Przedszkole w Gozdowie, opiekun: p. Katarzyna Swidurska
4) Nadia Kaczyńska – Szkoła Podstawowa w Szczutowie, opiekun: p. Izabela Kalinowska
5) Kaja Przybyszewska – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Ewelina Obuchowicz
6) Aleksander Antczak – Przedszkole Specjalne w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sierpcu, opiekun: p. Ewelina Dąbrowska
7) Alicja Goczyńska – Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Sierpcu, opiekun: p. Katarzyna Jankowska
8) Maria Zglenicka – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Maria Jagodzińska
9) Lena Koszczuk – Punkt Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Gójsku, opiekun p. Honorata Kępkowska
10) Dominik Budka – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Anna Pypka
11) Aleksandra Pawłowska – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sierpcu, opiekun: p. Anna Jagodzińska
III miejsce:
Zuzanna Manista – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu, opiekun: p. Barbara Ziółkowska
II miejsce:
Julia Szumańska – Miejskie Przedszkole Nr 4, opiekun: Anna Malec
I miejsce :
Pola Pypka – Zespół Szkół Samorządowych, opiekun: Grażyna Kazimierczak

Kategoria II – 5-6 latki
Wyróżnienia:

1) Marika Korpowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, opiekun: p. Małgorzata Ćwiklińska
2) Szymon Lipiński – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, opiekun: p. Anita Witkowska
3) Maria Jasińska – Publiczne Przedszkole w Studzieńcu, opiekun: p: Monika Łukomska
4) Michał Ostrowski – Szkoła Podstawowa w Sudragach, opiekun: p. Magdalena Domańska
5) Natasza Szklińska – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Danuta Górkowska
6) Wiktoria Nowicka – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Anna Pypka
7) Nikola Turalska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Anna Pypka
8) Jakub Szymon Szwech – Przedszkole Specjalne w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu, opiekun: p. Agnieszka Dołęgiewicz
9) Martyna Sosnowska – Szk9oła Podstawowa w Szczutowie, opiekun: p. Kinga Komorowska
10)Hubert Gilewski – Punkt Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Gójsku,
11) Dominika Malanowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
12) Kacper Zieliński – Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Sierpcu,
opiekun: p. Anna Sobocińska
13) Maja Wudarska – Publiczne Przedszkole w Gozdowie,
opiekun: p. Halina Nadratowska
14) Piotr Borowski – Szkoła Podstawowa w Gozdowie,
opiekun: p. Beata Świerczewska
15) Natalia Karpińska – Publiczne Przedszkole w Gozdowie, opiekun: p. Beata Rychlińska
16) Julia Ambroziak – Publiczne Przedszkole w Gozdowie,
Opiekun: p. Beata Rychlińska
17) Wiktoria Korpolińska – Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: p. Bogumiła Mocka
18) Kacper Szczelaszczyk – Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym, opiekun: p. Marzanna Grabowska
19) Iza Grzelak – Miejskie Przedszkole Nr 4 w Sierpcu, opiekun: p. Jolanta Guba, p. Katarzyna Jaworska
20) Lidia Wasiak – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Teresa Smykowska, p. Joanna Łukowska
21) Krzysztof Rudziński – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Ostrowach, opiekun: p. Beata Wiśniewska
22) Ksawery Gadomski – Rypiński Dom Kultury, opiekun: p. Agnieszka Szwankowska
23) Nikola Tarnicka – Szkoła Podstawowa w Mochowie, opiekun: p. Elżbieta Nawrocka
24) Igor Ptaszyński – Szkoła Podstawowa w Goleszynie, kl. „o”,
25) Maja Chyżyńska – Ognisk Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Maria Jagodzińska
26) Gabriela Krzemińska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sierpcu, opiekun: p. Magdalena Wysocka
27) Adrianna Rzeszotarska – Miejskie Przedszkole Nr 3 Sierpcu, opiekun: p. Danuta Górkowska

III miejsce:
Kornelia Wojtyniak – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Agnieszka Biegańska
II miejsce:
Igor Przybyłowski – Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sierpcu, opiekun: Danuta Górkowska
I miejsce:
Anna Koziczyńska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: Anna Pypka

Kategoria III – Szkoły Podstawowe kl. I-III

Wyróżnienia :

1) Zuzanna Gajtka – Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym,
opiekun: p. Danuta Waćkowska
2) Wiktoria Jankowska – Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: p. Renata Skibińska
3) Maja Lach – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sierpcu, opiekun: p. Katarzyna Burczyk
4) Radosław Rutkowski – Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym, opiekun: p. Grażyna Koszalska
5) Kacper Wojciechowski – Szkoła Podstawowa w Sudragach, opiekun: p. Magdalena Domańska
6) Agata Wernik – Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym
7) Jakub Zalewski – Szkoła Podstawowa w Ligowie,
8) Oliwia Głodkowska – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, opiekun: p. Jolanta Grączewska
9) Oliwia Będzikowska – Szkoła Podstawowa w Gozdowie, opiekun: p. Beata Świerczewska
10)Maciej Obrębski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
11)Maria Szczepańska – Szkoła Podstawowa w Mochowie,
opiekun: p. Monika Gorajek
12) Daniel Bielicki – Szkoła Podstawowa w Goleszynie,
13) Milena Urbańska – Szkoła Podstawowa w Szczutowie,
opiekun: p. Ewa Ziółkowska
14) Michalina Ciećwierz – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku,
opiekun: p. Małgorzata Ćwiklińska
15) Natalia Gałka – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sierpcu,
opiekun: p. Weronika Marcinkowska
16) Miłosz Jóźwiak – Szkoła Podstawowa w Gójsku,
opiekun: p. Joanna Lubaszewska
17) Zuzanna Dudzińska – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu,
opiekun: p. Marzena Różańska
18)Anna Tyburska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
19) Oliwia Peszyńska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
20) Maksymilian Żmijewski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
21) Emilia Kita – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Anna Pypka

III miejsce:
Kajetan Lisicki – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Anna Pypka
II miejsce:
Natalia Czarnecka – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Edyta Paciuszkiewicz
I miejsce:
Maja Chwedczuk – Rypiński Dom Kultury, opiekun: p. Agnieszka Szwankowska

Kategoria IV – Szkoły Podstawowe kl. IV-VII

Wyróżnienia:
1) Barbara Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Bledzewie, opiekun: p. Marzena Ręplewicz
2) Eryk Ruda – Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 w Sierpcu , opiekun: p.Katarzyna Mróz
3) Jakub Rycharski – Szkoła Podstawowa w Gozdowie, opiekun: p. Krzysztof Wojtas
4) Dawid Wochowski – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu, opiekun: p. Barbara Woźnicka
5) Natalia Gąsiorowska – Szkoła Podstawowa w Szczutowie, opiekun: p. Alicja Kapuścińska
6) Barbara Wierzbicka – I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu, opiekun: p. Małgorzata Kozłowska
7) Jakub Dziekański – Szkoła Podstawowa w Słupi, opiekun: p. Katarzyna Błaszczyk
8) Jakub Waliszewski – Szkoła Podstawowa w Ligowie
10)Pola Kralska – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku,
opiekun: p. Małgorzata Ćwiklińska
11)Szymon Sikorski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
12) Amelia Radomska – Rypiński Dom Kultury,
opiekun: p. Agnieszka Szwankowska
13) Klaudia Goleniewska – Szkoła Podstawowa w Łukomiu,
opiekun: p. Justyna Balcerowska
14) Adam Czapliński – Szkoła Podstawowa w Sudragach,
opiekun: p. Magdalena Domańska
15) Kacper Gajewski – Szkoła Podstawowa w Mochowie,
opiekun: p. Renata Wrześniewska
16) Agnieszka Felczak – Szkoła Podstawowa w Mochowie,
opiekun: p. Renata Wrześniewska
17) Szymon Kamiński – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sierpcu,
opiekun: p. Monika Kamińska
18) Zofia Rynkowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
III miejsce:
Artur Kikolski – Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: p. Anna Mańkowska
II miejsce:
Jan Brzozowiec, Szkoła Podstawowa w Łukomiu,
I miejsce:
Alicja Klara Sulkowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sierpcu, opiekun: p. Joanna Gąsiorowska
Nagroda główna:
Anna Grodzicka – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, opiekun: p. Maria Jagodzińska
Kategoria V – gimnazja
Wyróżnienia:
1) Kamila Kwaśniewska – Szkoła Podstawowa w Goleszynie oddział w Susku, opiekun: p. Mariusz Wadowski
2) Dominika Kaczyńska – Szkoła Podstawowa w Szczutowie, opiekun: p. Alicja Kapuścińska
3) Maja Chojnacka – Publiczne Gimnazjum w Gozdowie, opiekun: p. Katarzyna Chlebowska
4) Natalia Wiśniewska – Powiatowy Dom Dzieci w Szczutowie, opiekun: p. Lidia Stefańska
5) Robert Jastrzębski – Publiczne Gimnazjum w Lelicach, opiekun: p. Katarzyna Chlebowska
III miejsce:
Małgorzata Król – Szkoła Podstawowa w Goleszynie oddział w Susku, opiekun: p. Mariusz Wadowski
II miejsce:
Weronika Makowska – Szkoła Podstawowa w Szczutowie, opiekun: p. Alicja Kapuścińska
I miejsce:
Michał Moszczyński – Powiatowe Gimnazjum Specjalne w Sierpcu, opiekun: p. Katarzyna Mróz
Nagroda główna:
Anna Obrębska – Szkoła Podstawowa w Goleszynie z siedzibą w Susku, opiekun: p. Mariusz Wadowski
Kategoria VI – szkoły ponadgimnazjalne
Wyróżnienia:
1) Dominika Wysocka – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, piekun: p. Anna Markowska
2) Zuzanna Olendrzyńska – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Anna Markowska
3) Katarzyna Głowacka – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Siostra Justyna
4) Kinga Olszewska – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Anna Markowska
5) Bartosz Brodziński – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Siostra Justyna
6) Wojciech Woźniak – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu,
opiekun: p. Monika Kamińska
7) Daria Cichewicz – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu,
opiekun: p. Siostra Justyna
8) Szymon Sobiech – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu,
opiekun: p. Siostra Justyna
9) Anna Skrzyńska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Szkoła
Przysposobiająca do pracy, opiekun: p. Anna Kowalczyk
10) Jolanta Marciniak – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu,
opiekun: p. Maria Jagodzińska
11) Michał Dondalski – Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sierpcu,
opiekun: p. Dorota Wiśniewska
13) Aleksandra Radecka – I Liceum Ogólnokształcące PUL w Sierpcu,
opiekun: p. Zofia Kujawa
14) Anna Maria Przybyszewska – Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu,
15) Daria Lewandowska – Zespół Szkół NR 2 w Sierpcu,
opiekun: P. Agnieszka Laskowska
III miejsce:
Katarzyna Skibińska – Zespół Szkół Nr 2 w Sierpcu, opiekun: p. Agnieszka Laskowska
Sandra Żukowska – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Anna Markowska
II miejsce:
Maria Skowrońska – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu, opiekun: p Katarzyna Pacek
I miejsce:
Mateusz Filant – Zespół Szkół Nr 1 w Sierpcu, opiekun: p. Siostra Justyna
Wszystkie kartki z duszą pomogą w zakupie aparatów słuchowych dla Ani G.- wychowanki OPP. Kiermasz kartek: 5 grudnia od 9.30 w CKISZ Sierpc podczas VI Dnia Wolontariatu, 10 grudnia po mszy dla dzieci w kościele szkolnym i farnym
Patronat nad konkursem objęli: Jan Laskowski – Starosta Sierpecki, Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpc, Ks. Tomasz Kadziński – Proboszcz Parafii św. Maksymiliana Kolbe, Instytutu Jana Pawła II w Warszawie.
Tekst Opp Ognisko Pracy Pozaszkolnej, foto Ekstra Sierpc Wiadomości Lokalne

image_pdfimage_print