MATURZYŚCI Z POWIATU SIERPECKIEGO NAJLEPSI NA MAZOWSZU

W roku szkolnym 2016/2017 do egzaminu dojrzałości przystąpiło 394 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (ZS nr 1, ZS nr 2, LO w Sierpcu ) Powiatu Sierpeckiego. Zdawalność w naszych szkołach wyniosła 89,34%. Gratulujemy 😉

W Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu do matury przystąpiło 134 osoby, zdało 127. Jedna osoba nie zdało egzaminu, 6 osób ma prawo przystąpienia do egzaminu poprawkowego w sierpniu br. Zdawalność wyniosła 94,78%.

W Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu do egzaminu maturalnego przystąpiło 185 osób, zdało 163. Pięć osób nie zdało egzaminu, 17 osób ma prawo do poprawki w sierpniu. Zdawalność wyniosła 88,1%.

75 osób przystąpiło do matury w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu, zdało 62, 9 osób ma prawo do poprawki, 1 osoba nie zdała a 3 osoby nie zgłosiły się na egzamin maturalny. Zdawalność wyniosła 82,67%.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

fot. Extra Sierpc