Kolejne spotkania w ramach ŚTP

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy 1 b zorganizowali spotkania z osobami prowadzącymi własną działalność na terenie miasta Sierpc.

Odbyło się spotkanie z panią Iwoną Telesiewicz – właścicielką zajazdu „Sonata”, z panią Agnieszką Liszewską – właścicielką Salonu Fryzjerskiego „Agnieszka” oraz z panem Pawłem Chmielewskim – właścicielem sklepu jubilerskiego „Diamor”.

Dzięki wizytom przedsiębiorców licealiści dowiedzieli się jak powinna poprawnie funkcjonować firma, poznali wady i zalety prowadzenia określonej działalności. Zaproszeni goście w niezwykle interesujący sposób opowiedzieli o swojej pracy, pokazali jak wielką satysfakcję im ona daje oraz motywowali uczniów do podejmowania wyzwań i stawiania sobie coraz większych celów. Najważniejszym punktem tych spotkań było zdradzenie „złotego środka” na sukces firmy.

LO Sierpc