Jubileusze 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Gozdowo

W dniu 7 grudnia na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gozdowie odbyła się uroczystość jubileuszy 50-lecia i 60-lecia pożycia par małżeńskich.

16 par z Gminy Gozdowo świętowało jubileusz 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu małżonkom towarzyszyli znamienici goście: p. Jan Laskowski – Starosta Powiatu Sierpeckiego, p. Juliusz Gorzkoś – Wicestarosta Powiatu Sierpeckiego, p. Dariusz Kalkowski – Wójt Gminy Gozdowo oraz p. Grzegorz Ratkowski – Przewodniczący Rady Gminy .  Złote i Diamentowe gody to jubileusze szczególne. Ożywają wspomnienia, wracają chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Uroczystego otwarcia uroczystości dokonała p. Maria Elżbieta Chylińska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, która serdecznie przywitała wszystkie przybyłe pary na zorganizowane przez Władze gminy jubileusze dla par które przeżyły 50 lat lub nawet 60 lat wspólnego życia małżeńskiego. Tego zaszczytu dostąpili:

Pary obchodzące Diamentowe Gody :

1. Państwo Ignacy i Jadwiga Drzewaszewscy

2. Państwo Barbara i Kazimierz Kamińscy

3. Państwo Emilia i Tadeusz Królikowscy

4. Państwo Ludwika i Tadeusz Lipczyńscy

5. Państwo Jadwiga i Adam ochocińscy

Pary obchodzące Złote Gody :

1. Państwo Anna i Tadeusz Czajkowscy

2. Państwo Wanda i Edmund Czubak