III Turniej Wiedzy Turystycznej w Zespole Szkół Nr 2 w Sierpcu

Dnia 26.10. 2018 r w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu, odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia III Turnieju Wiedzy Turystycznej ATRAKCJE TURYSTYCZNE POLSKI.

Turniej zorganizowany został przez panią Lillę Olejniczak, panią Anetę Kaczyńską, panią Edytę Wawrowską – Wójcik oraz panią Marię Studzińską. Celem zmagań konkursowych było pogłębienie wiedzy z zakresu atrakcji turystycznych Polski. Turniej był doskonałą okazją do zaprezentowania wiedzy daleko wykraczającej poza program szkolny (o czym mogli przekonać się uczestnicy).

III Edycja Turnieju cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie pierwszych klas oraz starsi koledzy z różnych typów szkół. Zatem konkurencja była duża, a zwycięzcy wykazali się dobrą znajomością tematu.

Podczas uroczystości nastąpiło ogłoszenie wyników, dla zwycięzców ufundowano „dyplomy statuetki” i nagrody książkowe. Pani Monika Kędzierska wicedyrektor szkoły wraz z organizatorami wręczyli nagrody i złożyli gratulacje wszystkim laureatom.

Wyniki III Turnieju Wiedzy Turystycznej przedstawiają się następująco:

I miejsce Wioleta Karwowska klasa I TOT/TE

II miejsce Dominika Mazurowska klasa II TOT/TE