Dzień Babci i Dziadka w OPP

Dnia 25 stycznia 2017r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Imprezę otworzyła dyrektor OPP, pani Renata Przybyłowska, która powitała wychowanków przybyłych ze swoimi dziadkami.

Obecnością zaszczycił nas pan Juliusz Gorzkoś – wicestarosta sierpecki. W swoim przemówieniu pan wicestarosta podkreślił rolę dziadków w obecnym świecie, podziękował organizatorom za kultywowanie polskiej tradycji, jaką jest święto Babci i Dziadka.

Najmłodsi wychowankowie OPP zaprezentowali przepiękny montaż słowno – muzyczny. Wszystko po to, aby wyrazić babciom i dziadkom wdzięczność za ich miłość, dobroć, cierpliwość i poświecenie. Goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami podziękowali za piękny występ.

Na zakończenie części artystycznej dzieci złożyły życzenia, wręczając swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Uroczystość przygotowały panie: Izabela Głowacka, Anna Pypka i Anna Jachimowicz.

OPP Sierpc