Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

W środę 29 sierpnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Starosta Sierpecki Jan Laskowski wspólnie z Wicestarostą Wojciechem Rychterem wręczyli nominacje czterem nauczycielom, którzy pomyślnie zdali egzamin przed komisją egzaminacyjną.

Wśród odbierających akty nadania awansu zawodowego byli:

Jolanta Kryszczak – nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu ochrony środowiska w Zespole Szkół Nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu

Anna Rzeszotarska – wychowawca internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sierpcu

Aneta Ciemiecka – pedagog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sierpcu

Emilia Lewandowska – pedagog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sierpcu

Uroczyste ślubowanie odbyło się w obecności: Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia-Bogusławy Lewandowskiej, Dyrektora ZS nr 1-Piotra Tyndorfa, Dyrektora SOS-W Eleonory Brudnickiej oraz Dyrektor PP-P – Izabeli Paczkowskiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy awansu oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.