12 maja obchodzimy „Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych”

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych” przedstawiciele władz Powiatu Sierpeckiego – Starosta Sierpecki Jan Laskowski, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Rzeszotarski oraz Wicestarosta Wojciech Rychter spotkali się z pielęgniarkami i położnymi Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu.

Spotkanie było okazją do wyrażenia słów uznania dla trudu wkładanego każdego dnia w pielęgniarską pracę i opiekę nad drugim człowiekiem.

Wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym życzymy wszystkiego najlepszego. Niech Państwa codzienny, decydujący o ludzkim zdrowiu i życiu, wysiłek zostanie należycie doceniony, a praca na rzecz ludzi chorych budzi dumę i satysfakcję. Życzymy spełnienia wszystkich marzeń i zamierzeń, zarówno tych zawodowych jak i osobistych oraz powodów do radości na co dzień.